یکی از اکسسوری های بسیار مهم که در زیبایی ظاهر افراد تاثیر بسیاری می گذارد. جهت خرید آنلاین ساعت ست و اطلاع از قیمت آن با گالری ساعت آزادی همراه باشید.

فروشگاه 

فرایند انتخاب و خرید ساعت به عنوان کالایی به شدت تخصصی، همواره پیچیدگی‏‏‏‌های فراوانی برای مصرف کننده به همراه داشته و در عین حال، به دلیل هزینه‏‏‏‌های نسبتا بالا و وجود نمونه های غیر اصل، حساسیت بسیار بالایی را برای مشتریان در بر دارد. با پر رنگ‏‏ تر شدن نقش و کاربرد این طبقه کالا در زندگی امروز و خلق شدن محصولات جدید با کاربردهایی نو و در عین حال ضروری برای همگان، انتخاب و خرید این دسته از کالاها هر روز با اهمیت‏‏‌تر می‏‌شوند. لذا در سال 1392 زمان ماندگار با تکیه بر بیش از 60 سال تـجربه در کسب و کار و سال ها تحصیل و پژوهش در زمینه های مـهندسی کیفیت و مدیریت بـازاریابی، اقدام به راه اندازی وب سایت  و مجله ایـنترنتی وومـگ (WOMAG) با مأموریت تبدیل شدن به یک سایت مرجع در جهت فـرهنگ سازی و آگـاهی رسانی در صنف ساعت و زیور نمودند.

در عصر دیجیتال، سلیقه و رفتار مصرف کنندگان به سرعت تغییر می کند. به تـوسعه کسب و کار تأکید دارد و پذیرش تغییر را رمز این کار میداند. لذا در نظر دارد همگام با انطباق با این تغییرات، با ارائه بهترین محصولات و کیفیت خدمات، مسیر رشد و توسعه را با سرعت روز افزون بپیماید. چشم انداز تبدیل شدن به رهبر تبادلات اینترنتی ساعت و زیور در ایران است. کمک به جامعه و خردورزی، اخلاق، احترام به ذینفعان و مشتریان و پذیرش مسئولیت اجتماعی از اصول و ارزش هایی هستند که با تکیه بر آنها بنا شده و به آنها پایبند می باشد.

برخی از ویژگی های ما

barcode

اصالت کالای ارسالی

delivery-truck

ارسال سریع کالا

profile

امنیت خرید بالا

open-24-hours

پشتیبانی کامل