در این بخش در خصوص حریم خصوصی کاربر اطلاعاتی در اختیار شما قرار می گیرد.

حریم خصوصی کاربر

گالری ساعت آزادی برای استفاده از امکانات وب سایت و همچنین ارائه نظرات و بهبود عملکرد با در نظر گرفتن احترام به حریم کاربران لازم است برخی از اطلاعات را از کاربران درخواست نماید. اطلاعاتی مانند ایمیل ، آدرس و شماره تلفن برای ارسال مرسولات برای کاربران مورد نیاز است . و با توجه به فعالیت مبتنی بر اصول قوانین رسمی و تجارت الکترونیک که گالری ساعت آزادی نیز مطابق این قوانین عمل می نماید .

برای هر خرید فاکتور رسمی و در صورت درخواست خریداران فاکتور رسمی به همراه گواهی ارزش افزوده صادر می گردد. در این راستا برای تامین موارد ذکر شده اطلاعات اصلی مانند نام، نام خانوادگی و کد ملی برای اشخاص حقیقی شناسه ملی و کد اقتصادی لازم می باشد. اطلاعاتی که کاربر بمنظور راه های ارتباطی در پروفایل خود ثبت می کند تنها راه های مورد قبول گالری ساعت آزادی می باشد. که شامل تلفن، ایمیل و آدرسی که در پروفایل ثبت شده است هستند.و تنها این اطلاعات را گالری ساعت آزادی به رسمیت می شناسد.

مطالب، نظرات و مقالات

مطالب، نظرات و مقالاتی که در گالری ساعت آزادی ثبت می گردد و یا ارسال می گردد ممکن است در راستای قوانین و مقررات جاری فضای مجازی و یا گالری ساعت آزادی ویرایش شوند و این حق برای مجموعه ما محفوظ می باشد که به هر نحو که صلاح بداند از این مطالب استفاده نماید و یا ویرایش کند.

همچنین در صورت ارسال مطالب سیاسی و مجرمانه مسئولیت کامل مطلب درج شده به عهده کاربر ارسال کننده می باشد و گالری ساعت آزادی می تواند در راستای قوانین قضایی کشور آنها را پی گیری کند.

اطلاعاتی مانند IP، شماره های تماس، آدرس محل سکونت و… نزد ما محفوظ می باشد و به هیچ عنوان در اختیار دیگر سازمان ها یا موسسات قرار نخواهد داد مگر با اجبار و با حکم قانونی از طرف مراجع دارای صلاحیت.

گالری ساعت آزادی نهایت تلاش خود را به کار می گیرد که از اطلاعات وارد شده و حریم خصوصی کاربر محافظت نموده و همیشه توان و سعی خود را در بهینه کردن تجربه خرید کاربران به کار خواهد گرفت.